Termín akce: 28.-30.5.2004

Urrrráááá!!!

Zdravstvujtě tavarišči. Meňja zavut Ivan, ja CABANY drug, no an sprasil meňja, bych napísal o Annínu. An lenošnyj. Chuj. Tak ja pišu a tom, kak ani vyjechali iz Brna vječerom. Cimír, Martin, Mrožik i Cavana. Čětýre razy ani zablijudili, i projechali Temešvárom, Katovicama i Mnichovom. Pjéred kurvopjénim ani prijéchali v kemp. Zděs býli už drugíje tavárišči, nu ani je počástvovali slivovícovoj zdrávicoj. V kempe už býli tákže tavárišči iz Dojčlandskoj demagogickoj respůbliky. S svojimi mášinami. U meňja tóže Máša. At stárovo Beríji vnůčka. Ja ljůblju ju. Vjéčerom oni nachystáli chlast i paříli vydatno. I jédli aní studényje chalky ad ťóplovo servíra. Pagóda býla charóšaja, ani maglí klídně katáťsja na kaňkach, patamů što býla i kósa kak prase. Slunko svítilis Kozzymu na klokány na drugój staníce globusa, no a Mesjac chólodnyj tóže. Chuj. I zažigáli aní vátru iz Dojčenskoj drevá, patamů što skopčáci býli za babáma na graníci lupáťsja. Drůgi XJR spálíli červý v krkovičke slivovícoj i Dojčenskoj ďérevo i chadíli v betlů.

Drugíj děň jůtrom prichystális korzovnuju vychadílku na Lipnó, no lenóšnyje pilóty mašín, vyjéchali jenóm málenkoje okružky. At gospody ke gospódě. Chuji. Vjéčerom býli všichní ujebány kak Viktor Jabakov, moj tchan. No vymysléli iščo Darógu slimakovnu. Sastajalas iz togo, kak ani jéchali at papelnici k papelnici, nu a kto dýt, ten lepšje. Ani da kus pobavílis. Sja. Chuje.

Vjéčerom oni pro zmněnu apjať chlastáli i žráli, i vypalováli agóň. Grijótku, Vodku samochodku, Whisky domášnovu i dálšije patóky, razlíčnoj chutí. Cavana patóm pakecál a foto soutěži, katóraja jim býla nůžna vyglásit i zbavít se dejdarů vjenoványch. Všichni býli spokojénys, až na Pepicí Vltavskije. Chuji.
Na drugój den, razjelís ani da damov svajich. Za svajima ženáma, íli cizíma ženščináma. Možno graníčnyma, katórije vartovály graníce v kratkých suknícach s perfektnoj graníčnoj achranoj v kabélkach svojich. S jagódovym šmakom.
Tak toto ja napísal za Cavanu. Meňjá govorít pa Růsky Váňa, pisáno Vana, saldat Cobetckoj Armíi.

S privjétom C.A. Vana…….:)


Herzlich willkommen wir unsere Freunde aus Deutschland an unserem XJR-Treffen in Böhmerwald. Diese Bikers sind zu uns lange Strecke gefahren, Ihre supermodifizierte Tuningsmotorräder zu zeigen. Ihre geschickte Hände und gute Ideen.sind das Vorbild für mögliche Verbesserungen unserer XJRs. Wir werden froh, ob kommen Sie auch an unsere nächsten XJR-Treffen und wir prüfen für Sie ein gutes Programm zu vorbereiten.

Náča
Author: Náča

XJRide to live