Datum

Kvě 30 2022 - Čvn 03 2022
Expired!

Čas

15:00 - 11:00

XJR EUROFEST 2022 – CHORVATSKO

Zdar dehydronauti,

Rád bych vás pozval na každoroční mezinárodní sraz XJR Eurofest. Jak mnozí víte, minulé dva ročníky byly zrušeny kvůli Covidu. Na ten letošní je proto už teď natěšená celá Evropa, a všichni kdo mají XJR tam jedou….

OK, je to trochu jinak…jedou všichni co mají rádi tento typ cestování – a není nás málo.

Takže základní data :

Kdy:  30.5.2022 až 3.6.2022

Kde: Medulin, Chorvatsko, kemp Arena Medulin Mobil Homes, odkaz:

Arena Medulin Mobile Homes | Istria Croatia | Arena Campsites

Cena je 80 Euro / osoba / 3 noci. Zatím jsou blokovány 4 chatky. Nějaká místa ještě máme. Mobiláky jsou pro XJR partu blokované od 27.5 do 5.6.2022, tzn. kdo ale bude chtít , může si to prodloužit.

Program: obdoba minulého srazu v Chorvatsku – pondělí vítačka, úterý a středa nějaké společné výlety, středa večer společná večeře a taneční zábava, čtvrtek odjezd, nocleh po cestě, v pátek sraz XJR Chřibská. Mezitím družba, zpěvy, tance, ochutnávky národních nápojových specialit, atd. atd. Kdo se nebude chtít hnát, může si udělat zpáteční cestu ve vlastní režii – což platí ostatně i na cestu tam.

Parta má zatím 15+4 členů, každý další je vítán. Ta malá skupinka sú Brňáci, ti pojedou asi sólo (není divu). Startujeme v sobotu, první etapa končí v Mariazell, v Haus Bierherr, kde bude sraz všech účastníků zájezdu. Pokračujeme pak společně v neděli ráno přes Alpy do Slovinska, kde je naplánován druhý Pit Stop. Místo je v jednání a včas ho upřesním.

Veškeré detaily, časy, místa atd. budou udržovány on-line na WhatsApp. Případní další zájemci hlaste se Mrožíkovi nebo mně – přidáme vás do skupiny. Neodkládejte to – počet míst v Mobilhomech je omezený a booking uzavřený – kdo si vzpomene pozdě, půjde pod stan.

Asistenční vozidlo je zatím v jednání, pokud se podaří, bude i vlastní výčep, Radegast, grill atd. …však víte…

CARPE DIEM !!!

Bezďa

2 Komentáře(ů)

Vložit komentář