Datum

Kvě 24 - 26 2024
Expired!

46. VINAŘSKÝ SRAZ XJR (24. – 26. 5. 2024)

15. XJR EUROFEST 2024 (27. – 31. 5. 2024)
Ostrožská Nová Ves, Czech Republic

Meeting motto:    Když nemůžeš, tak přidej plyn!

 

Drazí XJR majitelé a kamarádi,

a je to opět tady, 46. VINAŘSKÝ SRAZ XJR a legendární 15. XJR EUROFEST pořádá XJR parta z Česka, známá v českých a moravských zemích jako M.A.C.H. (Moravian Alcoholic Company Hospital), vedená osvědčeným pořadatelským duem Mrožík & Bezďa ))

Lokalitu jsme zvolili opět na Moravě, a to z několika důvodů:

1) Máme to blízko

2) Je tu pěkně

3) Jsou tu dobří lidé

4) A v Praze už jste stejně všichni byli … a do Brna nechcete ))

Ostrožská Nová Ves leží v srdci Moravského regionu a jak mnozí již víte, je to kraj vína. Všude tam mají takové speciální podzemní bunkry, kterým říkáme sklépky. Běžný majitel sklépka se celou zimu věnuje výrobě kvalitního vína, a potom od jara čeká maskovaný (nebo ožralý) ve sklepě a číhá, kdo půjde kolem. Jak se někdo ukáže, tak vyběhne, chytí ho za ruku a už ho táhne do sklepa. Odporovat nemá cenu. Propuštění proběhne až v ranních hodinách, kdy má „zákazník“ nakoupené min. 3 promile alkoholu v žíle. A přesně tam vás nyní zveme, ať poznáte naši proslulou moravskou pohostinnost a náš sraz bude mít přesně takový průběh a atmosféru ))

Představte si, že chatky jsou tzv. “sklépky”, vy budete ožralí nebo maskovaní (nebo oboje), číhat na ty, co půjdou kolem, vyběhnete, zatáhnete je do chatky a tam do nich nalejete, co se do nich vejde )) … už chápete, proč název srazu “Vinařský”? V zásadě nemusíte nalévat kolemjdoucí jen vínem, povoleny jsou všechny alkoholické nápoje, ale vinařský princip je jasný a bude to zase krásná inteligentní a oduševnělá party ))

Akce bude opět kombinovaná, budeme pořádat 2 srazy najednou a začneme v pátek 24. 5. 2024 naším českým jarním XJR srazem a od pondělí 27. 5. 2024 budeme pak plynule pokračovat mezinárodním XJR EUROFESTEM. Samozřejmě, že pokud bude kdokoli ze světa chtít přijet už na český sraz, tak bude vítán. To, že tam zůstane v neděli velká část české party bereme automaticky ))

LINK NA KEMP     LINK NA MAPU

A jaký program na vás na XJR EUROFESTU čeká? Hlavní akcí nebude tentokrát okruh, ale letiště. Máme zarezervovaný jeden den na malém lokálním letišti, kde poměříme, jak nám naše stroje zrychlují a ukážeme svoje dovednosti při jízdě zručnosti. Mimo to bude možné vyjet na několik vyjížděk po okolí, pro zájemce bude také organizována plavba lodí po Baťově říčním kanálu, spojená s pohoštěním a ochutnávkou vín. V kempu bude po jeden nebo dva večery živá hudba. Jídlo (snídaně a večeře) bude obsaženo v ceně pobytu. Kdo bude zůstávat přes den v kempu, může v poledne navštívit místní restauraci s kvalitní lokální i mezinárodní kuchyní.

Areál má několik možností ubytování, pro zjednodušení jsme to rozdělili jen na skupinu I. a II. podle standardu bydlení (I. Apartmány nebo II. Sudy), a dále podle termínu na A resp. B (A. víkend nebo B. týden). Kdo bude na celou akci, tak se mu ty dvě varianty sečtou podle konkrétních dnů, které zde stráví.

I.A – VINAŘSKÝ SRAZ XJR

Ubytování ve dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových apartmánech 24. – 26.5.2024 (1 200 Kč/noc)               

II.A – VINAŘSKÝ SRAZ XJR

Ubytování ve čtyřlůžkových sudech 24. – 26.5.2024 (1 000 Kč/noc)

I.B – XJR EUROFEST

Ubytování ve dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových apartmánech 27. – 31.5.2024 (1 500 Kč/noc)

II.B – XJR EUROFEST

Ubytování ve čtyřlůžkových sudech 27. – 31.5.2024 (1 200 Kč/noc)

Ceny zohledňují vždy konkrétní typ ubytování a společné akce, které se budou konat. Nižší cena o víkendu je dána menším rozsahem programu, konkrétně živá hudba a letiště budou jen na hlavním srazu, a proto je také cena o 10 EUR vyšší.

I. a II. a také A a B můžete libovolně kombinovat a budeme rádi, když zůstanete i na XJR EUROFEST nebo alespoň na pár dní, protože my máme zarezervovanou a hlavně zaplacenou celou kapacitu kempu od 24. do 31.5.2024.

Děkujeme, že nás v tomto podpoříte! 

Disponibilní kapacity s již potvrzenými rezervacemi ukazuje následující SDÍLENÁ TABULKA.

Jako apartmány označujeme studia s více pokoji, které mají samostatné zázemí, tzn. koupelnu, WC, TV a ledničku. Jsou to Pokoje v penzionu, Vinařské bůdy, Rybářské chaty a Stodola.

Jako Sudy … označujeme sudy. Ty mají všechny společnou umývárnu, WC a kuchyni s posezením. Jsou to nové luxusní chatky, ale samozřejmě prostoru je tam akorát tak na vyspání. I tak počítáme, že si je budete rezervovat po čtyřech osobách ….

Fotogalerii k uvedeným možnostem ubytování najdete na web stránkách kempu ZDE.

Při takto složité struktuře pokojů a termínů je problematické nastavit on-line objednávací formulář, jak jsme původně chtěli, a proto budeme nakonec vše evidovat a editovat ručně. Z tohoto důvodu bychom byli rádi, kdybyste dodrželi níže uvedený postup.

POSTUP OBJEDNÁNÍ UBYTOVANÍ:

1. Zajdete se svými kamarády na drink nebo na kafe.

2. Utvoříte skupinky podle kapacit pokojů.

3. Vyberete si dle SDÍLENÉ TABULKY konkrétní pokoj nebo pokoje a termín.

4. Napíšete e-mail na adresu xjreurofest2024@gmail.com, kde uvedete vaše jméno, požadované číslo pokoje a datum pobytu.

5. Následně ověříme a zarezervujeme požadovanou kapacitu a pošleme vám potvrzení i s cenou pobytu a platebními pokyny (číslem účtu). Pokud se stane, že požadovaný pokoj už bude mezitím obsazen, zarezervujeme vám stejný pokoj v jiném domě nebo podobný pokoj a pošleme vám potvrzení (voucher) s číslem pokoje a cenou. Přednost bude mít objednávka, která přijde dříve.

6. Pokud se vám nebude uvedené řešení líbit, napište nám email na adresu xjreurofest2024@gmail.com a my se pokusíme najít řešení jiné (doufám že těchto případů nebude mnoho).

7. Po obdržení potvrzovacího emailu si zapnete Internet banking a pošlete na náš účet požadovanou částku.

8. Ve volných chvílích před odjezdem si kdykoli zkontrolujete svoji rezervaci ve SDÍLENÉ TABULCE, do které budeme průběžně doplňovat informace o obsazenosti jednotlivých pokojů.

Máme velkou prosbu na páry.  Pokud to jen trochu půjde, tak si rezervujte ubytování jako 2 páry (Vinařské búdy, Rybářské chaty, Sudy). Jednoduše nelze ze všech apartmánů udělat dvoulůžka – to bychom se do kempu nevešli. Výjimky akceptujeme (doporučujeme primárně „Rybářské chaty“, kde se tím ušetří rozkládací postele), ale prosíme vás o vstřícnost. Jsme přece ostří a hustokrutí motorkáři, ne rodinky na dovolené v luxusním resortu. Díky za pomoc!

U všech druhů ubytování bude dovoleno parkovat motorky přímo u chaty.

V případě stornování pobytu budeme kopírovat storno podmínky kempu. V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění ze strany provozovatele kempu nebo pořadatele srazu, nevzniká tomuto povinnost vrátit zaplacenou cenu pobytu, ani její poměrnou část. Placení pobytu až na místě bude možné, nicméně v tomto případě vám nemůžeme garantovat volnou kapacitu ubytování, tu si zajistíte jen platbou předem.

Spaní ve stanu je taky možné, cena bude v tomto případě individuálně stanovena podle velikosti stanu a počtu osob.

Za příplatek nabízíme možnost zakoupení srazového trička XV. XJREUROFEST CZECH REPUBLIC 2024 z funkčního materiálu Coolmax. Cena i s nášivkou je 890 Kč a objednávky pište na e-mail xjreurofest2024@gmail.com nejpozději do 12. 4. 2024.

Tolik tedy základní informace. Vše, co zde bylo řečeno, budeme postupně upřesňovat. Stačí, když se občas podíváte na naše WEBOVKY, nebo na FACEBOOK.

Přátelé, leštěte motorky, dokončujte přestavby, trénujte fyzickou kondici na srazové soutěže, dodržujte pitný režim a těšte se – máte opět na co!

Na vaši účast se těší ))

Bezďa & Mrožík

Vložit komentář