XJR Eurofest 2021

Pořadatel

Bezďa
Telefon
770 172 511
Email
martin.bezdecik@seznam.cz
Kategorie

Datum

Kvě 31 2021 - Čvn 04 2021

Čas

0:00 - 23:55

Eurofest XJR 2021

Zdar bando XJR.

Mám tu pro vás info k Eurofestu XJR 2021.

Termín je stanoven na 31.5. do 4.6., tzn. už tradičně první týden v červnu, s tím, že kdo by si chtěl udělat po dlouhém absťáku delší dovču tak může ubytko rezervovat od čtvrtka 27.5. až do soboty 5.6.

Jak víte, loni nevyšla akce v Chorvatsku, takže letos je pokus č.2 – resp. č.3, protože před pár lety už akce v Chorvatsku byla – a kdo jste tam se mnou tehdy byli, tak víte, že to bylo super!

Akce se koná v Medulinu, na jihu Istrijského poloostrova – apartmánový komplex Kažela. Takže plus mínus 900km i se zastávkou u Sigi.

Info k rezervacím – už běží! Budou to apartmány pro 2 až 5 osob, fotky najdete v odkazu. Varianty ubytka a ceny jsou:

Apartmán 2 + 1, 28m2 …. 62 € za noc, max. 3 osoby (ložnice s dvojlůžkem, 1 přistýlka, obývací pokoj, kuchyň s lednicí a místem na vaření, koupelna se sprchou, SAT TV, trezor)

Apartmán 4 + 1, 45m2 …77 € za noc, max. 5 osob (ložnice s dvojlůžkem, pokoj s dvěma oddělenými postelemi, 1 přistýlka, obývací pokoj, kuchyň s lednicí a místem na vaření, koupelna se sprchou, SAT TV, trezor)

Obojí buď v přízemí nebo na patře. Rozdělují si to sami, nicméně pořadatele požádám, aby naši bandu dali pohromadě. V ceně ubytka je také zahrnuto WiFi, venkovní bazén, povlečení a jedno parkovací místo pro každého.

Apartmány jsou v budovách, které můžete vidět v galerii na webu (hned v té úvodní fotce), kde se provádí rezervace. Rezervaci provádějte pouze prostřednictvím jejich webových stránek, nikoli jiných rezervačních webů. Odkaz je zde: https://www.arenahotels.com/en/resort/kazela-resort

Návod:

1.) vyber si variantu ubytování ……….SELECT

2.) potvrdíš …………..RESERVE

3.) vyplníš svoje data a do kolonky Special request zadáš kód akce……….XJR2021

4.) potvrdíš …… CONFIRM BOOKING

Zadáváte svoje nacionále a číslo kreditky jako garanci. Platí se na místě cash nebo kartou.
Jednodušší už to byt nemože, ale kdybyste někdo přece jen narazili, tak se mi ozvěte, pomůžu, poradím, vykoresponduju…

Ještě tam píšou že pokud máte zájem o účast ve věrnostní akci Arena Rewards, dostanete 5% slevu, ale je na každé osobě, zda o ni požádá, pokud chce.

A TEĎ TA ZÁSADNÍ INFORMACE:

Vzhledem k situaci COVID-19 lze vše zrušit 3 dny před příjezdem – bez poplatku.

Tzn. pokud chcete jet a problémem jsou pro vás pouze možné obstrukce zkrz COVID, klidně se přihlašte ať mají kamoši z Chorvatska pojem o tom, kolik nás přijede. No a kdyby to museli nakonec zabalit, tak to zrušíte, a o nic nepřijdete.

Dalších detaily k rezervaci a info, např. jestli si sebou můžeš vzít psa, nebo kde si pučit bicykl najdeš na:
https: //www.arenahotels.com/en/faq?tab=hotels&qa=how-can-i-book

Zpátky k cestě – moravské zdravé jádro vůbec o ničem nepřemýšlí a jede na 100%. Tzn. já, Mrožík, Raďas a Ivo. Zastavit nás můžou jen zavřené hranice – a i pro tento případ už máme vymyšlenou nouzovou variantu….

Jak jste dle info výše jistě pochopili, vzhledem k okolnostem nechám přihlášky tentokrát na každém z vás, a jen poprosím, abyste mi hlásili účast telefónem (770172511) nebo na martin.bezdecik@seznam.cz nebo osobně (úřední hodiny mívám 1x za 14 dní na jednom hezkém místě v Beskydech)….

Sledujte naše webky – jakmile budu vědět více – dám vědět, plus zakládám skupinu na WhatsApp, kde budou on-line všichni přihlášení…

Se srdečným „Mrdat COVID!!!“ vás pozdravuje
A hodně zdraví přeje
Váš Bezďa

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *