39. sraz XJR

Datum

Čvn 11 - 13 2021
Expired!

Čas

1:00 - 23:00

39. sraz XJR Se zpožděním – Zbraslavice

 

Přátelé, kamarádi, dehydronauti!

Stále drnčí telefon. Je údajně mobilní. Asi by byl, kdyby nemusel být full time na nabíječce. Co to píši, musím něco někam postnout, tadyto čeknout a todle lajknout. Udělat Re v ímejlu a ve whatsapu mám 2 nepřečtený zprávy. Večer jsem uhoněnej, jak kokot a zažil jsem kulový. Na nic není čas, ani na kamarády.

Pojďme se na to všechno vykašlat a udělat si zase po dlouhé době príma víkend, kde se nebudou trhat rekordy v ímejlech, ale budou se trhat jen bránice od smíchu, bude pokec „fejs tu fejs“, pošleme něco dobrého do šachty a bude nám společně dobře.

Mám pro vás připravený Stanislawův lék, léčebnou kůru, co vše napraví. Čtěte pozorně níže přiložený leták. Pozor, na vedlejší účinky, jako je kocovina, náhlá nevolnost z přežrání, silniční lišej atd, nebere dr. Stanislaw zřetel a nelze to reklamovat, ale lze vyhrát cenu. Ano tušíte, je ze dřeva…

Tímto vás velmi rád zvu do Léčebného zařízení ve Zbraslavicích, kde bude léčebná Stanislawova kůra aplikována. Odpočinkové zařízení, plné volně poletujících Stanislavowých švestkových motýlků, bude pro vás otevřeno již v pátek od poledne.

Večer nasadíme hlavní úder terapie, kterou podpoříme kvalitní krmí v podobě kotlíkového guláše a pozdního opékání špekáčků za stálého jásotu a hromadného zpěvu. Opakované cvičení „glasslift“, uvolňování ztuhlých údů. Cvičení v podobě chytání Stanislavowých švestkových motýlků.

Sobotní ráno po vydatné snídani v podobě teplého bufetu, bude připravena volná vyjížďka pro alkoholfree jezdce, po návratu bude podle chuti připravena lehká taškařice pro šikovné a odvážné. Následovat bude příprava ke společné večeři a pozdějšímu grilování prasečích oušek. Mezitím terapie, terapie a zase terapie. Kdo byl dosud zatrpklý, po nasazení naší terapie už nebude.

Neděle. Co dodat. Pozvolné procitání z terapie, vydatná snídaně, hledání motorek, jater, ožralých manželek, spoďárů a trpké loučení.

A teď stručně!

Dorazte do kempu „U Starého rybníka“ ve Zbraslavicích na pozici GPS 49.8239556N, 15.1933231E. Areál si můžete prohlédnout na webových stránkách kempu www.zbraslavice.eu.

Ubytování máme zajištěné v budově „Sport“ a v budovách „Hotelová apartmá“. Všechny pokoje jsou čtyřlůžkové s vlastním sociálním zařízením (sprcha + WC). Chceš-li být na pokoji sám např. s manželkou, přítelkyní, přítelem :), je to možné, ale kemp si vyžaduje poplatek 200 Kč za neobsazené lůžko/noc.
Cena za ubytování je v obou případech stejná (naleznete ji níže ve formuláři). V ceně je ubytování, snídaně formou teplého bufetu a každý večer dvě večeře.

Přihlásit se můžete skrz registrační formulář níže. Prosíme o úhradu pobytu co nejdříve, musíme platit předem, tak nás v tom doufám nenecháte a uzávěrka plateb je k poslednímu dni v květnu.

V případě jakýchkoliv dotazů pište nebo volejte Šebynovi nebo Náčovi.

Šebyn: +420 734 449 713, stanislav_sebesta@yahoo.com
Náča: +420 603 523 872, petr@yamaha-xjr.cz

Srdečně vás zve tým Zbraslavických terapeutů.

PS: Pozor na volně se pohybující zřízence, zvláště na „flájboje“, prosté pobíječe much! Rádi škodí a demotivují pacienty ústavu!


REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Uzávěrka registrací na sraz byla k 31.5.2021. Jestli chceš přijet, je to samozřejmě možné, ale ubytko si už musíš zajistit a domluvit v areálu sám 😉

https://www.zbraslavice.eu/kontakt/


 

Vložit komentář