Pořadatel

Šebyn
Telefon
734 449 713
Email
stanislav_sebesta@yahoo.com

Ostatní pořadatelé

Burák
Náča
Telefon
603 523 872
Email
petr@yamaha-xjr.cz
Náča ml.

Datum

Čvn 11 2021 - Čvn 13 2021

Čas

1:00 - 23:00

39. sraz XJR Se zpožděním – Zbraslavice

 

Přátelé, kamarádi, dehydronauti!

Stále drnčí telefon. Je údajně mobilní. Asi by byl, kdyby nemusel být full time na nabíječce. Co to píši, musím něco někam postnout, tadyto čeknout a todle lajknout. Udělat Re v ímejlu a ve whatsapu mám 2 nepřečtený zprávy. Večer jsem uhoněnej, jak kokot a zažil jsem kulový. Na nic není čas, ani na kamarády.

Pojďme se na to všechno vykašlat a udělat si zase po dlouhé době príma víkend, kde se nebudou trhat rekordy v ímejlech, ale budou se trhat jen bránice od smíchu, bude pokec „fejs tu fejs“, pošleme něco dobrého do šachty a bude nám společně dobře.

Mám pro vás připravený Stanislawův lék, léčebnou kůru, co vše napraví. Čtěte pozorně níže přiložený leták. Pozor, na vedlejší účinky, jako je kocovina, náhlá nevolnost z přežrání, silniční lišej atd, nebere dr. Stanislaw zřetel a nelze to reklamovat, ale lze vyhrát cenu. Ano tušíte, je ze dřeva…

Tímto vás velmi rád zvu do Léčebného zařízení ve Zbraslavicích, kde bude léčebná Stanislawova kůra aplikována. Odpočinkové zařízení, plné volně poletujících Stanislavowých švestkových motýlků, bude pro vás otevřeno již v pátek od poledne.

Večer nasadíme hlavní úder terapie, kterou podpoříme kvalitní krmí v podobě kotlíkového guláše a pozdního opékání špekáčků za stálého jásotu a hromadného zpěvu. Opakované cvičení „glasslift“, uvolňování ztuhlých údů. Cvičení v podobě chytání Stanislavowých švestkových motýlků.

Sobotní ráno po vydatné snídani v podobě teplého bufetu, bude připravena volná vyjížďka pro alkoholfree jezdce, po návratu bude podle chuti připravena lehká taškařice pro šikovné a odvážné. Následovat bude příprava ke společné večeři a pozdějšímu grilování prasečích oušek. Mezitím terapie, terapie a zase terapie. Kdo byl dosud zatrpklý, po nasazení naší terapie už nebude.

Neděle. Co dodat. Pozvolné procitání z terapie, vydatná snídaně, hledání motorek, jater, ožralých manželek, spoďárů a trpké loučení.

A teď stručně!

Dorazte do kempu „U Starého rybníka“ ve Zbraslavicích na pozici GPS 49.8239556N, 15.1933231E. Areál si můžete prohlédnout na webových stránkách kempu www.zbraslavice.eu.

Ubytování máme zajištěné v budově „Sport“ a v budovách „Hotelová apartmá“. Všechny pokoje jsou čtyřlůžkové s vlastním sociálním zařízením (sprcha + WC). Chceš-li být na pokoji sám např. s manželkou, přítelkyní, přítelem :), je to možné, ale kemp si vyžaduje poplatek 200 Kč za neobsazené lůžko/noc.
Cena za ubytování je v obou případech stejná (naleznete ji níže ve formuláři). V ceně je ubytování, snídaně formou teplého bufetu a každý večer dvě večeře.

Přihlásit se můžete skrz registrační formulář níže. Prosíme o úhradu pobytu co nejdříve, musíme platit předem, tak nás v tom doufám nenecháte a uzávěrka plateb je k poslednímu dni v květnu.

V případě jakýchkoliv dotazů pište nebo volejte Šebynovi nebo Náčovi.

Šebyn: +420 734 449 713, stanislav_sebesta@yahoo.com
Náča: +420 603 523 872, petr@yamaha-xjr.cz

Srdečně vás zve tým Zbraslavických terapeutů.

PS: Pozor na volně se pohybující zřízence, zvláště na „flájboje“, prosté pobíječe much! Rádi škodí a demotivují pacienty ústavu!


REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ


Na výběr - Budova Sport nebo Hotelové apartmány. Cena je stejná.
0
700 Kč/os.
0
890 Kč/os.

Celková cena:

Celkovou cenu zašli na účet FIO banky č. 2000270923/2010.
Zde zadej minimálně 6 místný variabilní symbol pod kterým budeš platbu odesílat. Důležité pro správnou identifikaci platby!

Registraci Ti potvrdíme na Tvůj e-mail přibližně do 3 dnů.
Odeslanou platbu si pak můžeš zkontrolovat na našem klubovém účtu 2000270923/2010

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *